bizim-sehrimiz-seri-ilanlar

Sıkça Sorulan Sorular

Sitemize üyeliik ücretsizdir. Firmanızı eklemek veya seri ilan vermek için ücretsiz üye olabilirsiniz. Üye olma ve firma ekleme eğitim videomuza bu linkten ulaşabilirsiniz.

Eğer firmanızın web sayfası yok ise ücretsiz tek sayfalık web sayfanız olur. Google gibi arama motorlarında görünerek müşterilerin size ulaşması sağlanır. Eğer web sayfanız, sosyal medya hesaplarınız varsa onların iletişimini arttırır. 

Küçük ve orta ölçekli firmaların müşterilere ulaşmasına aracılık etmek. Sitemizde konum merkezli arama yapılabildiğinden müşteriler yakınlarındaki firmalara ulaşabilmekte. Mahallesindeki ilçesindeki etkinliklerden haberdar olabilmektedir. Hemen hemen her firmanın bir instagram hesabı bulunmaktadır. Fakat müşteriler açısından her firmayı takip etmek çok vakit almaktadır. Bir indirime veya etkinliğe ihtiyacı olduğunda buna ulaşması zor olmaktadır. Bizim sitemizde tüm etkinliklere ulaşım sağlanabilmektedir.

Google, Facebook ve Instagram gibi mecralarda reklam vermek tabi ki faydalıdır. Fakat buralardan verim alabilmeniz için minumum 3-5 bin ₺ ortalama reklam vermeniz gerekir. Performanslı bir reklamı yakaladığınızda tıklama başına minumum 50-60 kuruş maliyeti vardır. Bu yönüyle düşünüldüğünde bize vereceğiniz reklamı 300 kişi gördüğünde Google ve Facebook ile aynı performansı vermiş oluyoruz. Ama eminiz ki reklamlarınız çok daha fazla  kişiye ulaşacaktır. Bu yüzden bizim amacımız az bütçeyle çok daha etkili reklam yapabilmenize olanak sağlamaktır.

Her ne kadar sitemizde firmanızı eklemeniz ve etkinlik tanımlamanız çok kolay olsa da instagrama resim yüklemek kadar kolay olmadığı için ilk başlarda biraz zor gelebilmektedir. İşte bu yüzden bilgisayardan daha iyi anlayan bayilerimiz sizin firma etkinliklerinizi girip takip edebilirler. Sizin buradaki avantajınız reklamınız 7 gün yerine aynı fiyata 10 gün yayınlanması olmaktadır.

İster öğrenci olun, ister ev hanımı isterseniz ek gelir elde etmek isteyen çalışan olun. İsteyen herkes bayimiz olabilir. Bizim tek şartımız etkinlileri sitemize düzgün tanımlamanız. Bulduğunuz etkinlik sayısına uygun bayi paketimizi satın alarak hemen başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olduğunda sizlere gerekli yardımı vermekten memnuniyet duyarız.

Bayi etkinlik başlangıç paketinin en önemli avantajı etkinliğin 7 gün değil 10 gün süre ile yayınlanmasıdır. Profesyonel pakette bu 12 gün olmaktadır. Ayrıca aramalarda daha üst sıralarda çıkacaktır.

Promosyon paketleri sitemize eklemiş olduğunuz firmanızın aramalarda daha üst sıralarda çıkmasını sağlar. Müşteriler sitede arama yaptıklarında sonuçlar içinde daha üst sıralarda gözükür ve müşterinin sizi fark etmesini sağlarsınız.