2024 Yerel Seçimlerinde Adaylarınızı Takip Edin

2024 yerel seçimlerinde belediye başkan adaylarını veya mahalle muhtar adaylarını tanıyın, onların yaptıklarını ve yapacaklarını görün, isteklerinizi onlara iletin ve adayları kıyaslama imkanına kavuşun. 2024 yerel seçimlerinde, Belediye veya Muhtar adaylarımız için de kendilerini daha rahat tanıtma imkanı veriyor, seçmenlerin isteklerinin onlara ulaşması için bir platform sağlıyoruz.

Neden Bizim Şehrimiz'de Olmalısınız

Genel olarak başkan adayları tanınmaktadır. Ama gene de sosyal medyada, google ve facebook gibi mecralarda reklam vermektedirler ve maliyetleri çok yüksek düzeyde olmaktadır. 

Ama seçmenler için çok fazla fayda sağlamamaktadır. Bizim şehrimiz’in buradaki öncelikli amacı tüm adayları aynı yerde toplayıp seçmenlerin onlar hakkında daha iyi bir bilgiye sahip olmalarını sağlamaktır. Burada hem adayların kendilerini daha iyi tanıtabilmelerini, rakiplerini tanımalarını ve seçmenleri ile iletişim kurabilmelerini  istiyoruz.

2024 Yerel seçimleri Belediye başkan adaylarımız için reklam bedelimizin normal fiyatı 15.000₺ dir. Fiyatlarımız 10 Şubat’a kadar 10.000₺ , 11 – 29 Şubat arası 12.500₺ , 01 Mart’tan itibaren 15.000₺ olacaktır.  İlk burada yer alanlar 2 aydan fazla süre burada olup  daha uygun fiyata reklam vermiş olacaklar. Yani aylık 5000₺ den ucuza gelecek.

2024 yerel seçimlerinde aday olacak muhtar adayları bizim en çok yardımcı olmak istediklerimiz. Çünkü muhtar adaylarının çoğu kendilerini seçmenlere tanıtamamakta ve onlara ulaşamamakta. Bunun en başlıca nedeni reklam maliyetleri gelmektedir. Yüz yüze görüşmeler için de ya vakit bulunamamakta ya da seçmenler müsait durumda olamamaktadır. 

Sitemiz kullanıldığında yapmak istediklerinizi, aza heyetinizi ve kendinizi bir web siteniz varmış gibi anlatabilmektesiniz. 

2024 Yerel seçimleri Muhtar adaylarımız için reklam bedelimizin normal fiyatı 5.000₺ dir. Fiyatlarımız 10 Şubat’a kadar 3.500₺ , 11 – 29 Şubat arası 4000₺ , 01 Mart’tan itibaren 5.000₺ olacaktır.  İlk burada yer alanlar 2 aydan fazla süre burada olup  daha uygun fiyata reklam vermiş olacaklar. Yani aylık 1750₺ den ucuza gelecek.

Bilişim işi mi yapıyorsunuz veya bilgisayar kullanmayı biliyor ve ek gelire mi ihtiyacınız var? Muhtar adaylarına ulaşıp onları sistemimize kayıt edin %50 ye varan kazançlar elde edin. Genel olarak muhtar adaylarının çoğunun bu tür bilgisayar kullanımları az olmaktadır. Onlar için bu giriş işini yapmanız onlara büyük fayda sağlayacaktır. Günde çok rahat 5-10 muhtar adayı girişi yapıp takip edebilirsiniz.

Seçmenler için en büyük avantajı mahalle muhtar adaylarının kimler olduğunu tanımalarıdır. Çoğu seçmen bildiği bir iki aday arasında seçim yapmaktadır. Belki diğer adayları tanısa seçimi başka aday olacaktır. Çoğu seçmen mahallesinde kaç muhtar adayı olduğunu bilmemektedir. 

Sormak istediklerinizi sitemiz üzerinde bulunan formlar ile adaylarınıza direk iletin. Adayların vaatlerini ve yaptıklarını öğrenin. 

Sitemize üye olarak adaylarınıza destek mesajları yollayın. Paylaşım yaparak adaylarınızın daha fazla seçmene ulaşmasını sağlayın.

Muhtar Adaylarımız

Kayıtlı Firmalar

Siz de firmanızı hemen kaydedin!